MALOODBERATEĽ

Propán vo väčších alebo menších zásobníkoch je efektívna energia najmä do oblastí bez zemného plynu alebo na neelektrifikované miesta. Sú vhodné na trvalé a dočasné vykurovanie, ohrev vody, ako aj záložný zdroj energie či zdroj na vykrytie počas špičiek. Plynové fľaše majú široké pole využitia. Vyberte si zo širokého portfólia využitia plynových fliaš, ktoré Vám donesieme až k Vám domov!

VYUŽITIE

VYKUROVANIE

Z pohľadu ekológie, finančnej úspory a úspory energie je voľba kúrenia na plyn je jedna z najlepších alternatív. Vykurovanie propánom je vhodné najmä na miestach, kde nie je dovedený zemný plyn. Pri menších odberoch stačia plynové fľaše, pre väčšie objemy sa použijú zásobníky.

OHREV VODY

Plynové ohrievače zabezpečujú ohrev vody najekonomickejším spôsobom. Sú vhodné na miesta s väčším požadovaným odberom teplej vody na viacerých miestach súčasne. Môžete si vybrať zo zásobníkových a prietokových ohrievačov alebo spotrebičov špičkových technológií.

VARENIE 

Propán si vďaka svojim výhodným vlastnostiam, vysokej účinnosti a hospodárnosti našiel široké uplatnenie pri varení. A to hlane z dôvodu možnosti jeho nastavenia výhrevnosti či krátkych nábehových a dobehových časov.

GRILOVANIE

Príprava mäsa a grilovanie zeleniny v najvyššej kvalite. Vďaka svojmu silnému tepelnému výkonu sa príprava jedla stáva pôžitkom. Už žiaden otravný prach z uhlia a náročne zapaľovanie. Plynové grily zabezpečujú bezpečnú a rýchlu prípravu jedla nie len na balkóne a terase.

CHLADENIE

Žijete na mieste, kde nie je elektrina? Alebo máte chatu či chalupu ďaleko od civilizácie? Bez chladničky a mrazničky to v dnešnej dobe veru jednoduché nie je. Riešením v takejto situácii je chladnička nezávislá od elektrickej energie. Stačí približne raz za mesiac vymeniť plynovú bombu a chladnička alebo mraznička chladí a mrazí ďalej.

OSVETLENIE

Lampy na propán bután sú určené na osvetlenie rekreačných chát, záhradných domčekov a miest bez rozvodu elektrickej energie.Je možné ich použiť aj ako núdzové osvetlenie. Zároveň sa stal ohrev a osvetlenie terás reštaurácií a kaviarní už ich neoodeliteľnou súčasťou.

TEPLOVZDUŠNÉ BALÓNY

Zdrojom tepla je vysokotlakový, atmosférický difúzny horák , ktorý používa ako palivo plyn Propan Butan / LPG /. Pomocou tlakovej hadice sa privedie kvapalný plyn z letovej fľaše do letového horáku a výparníku, kde sa cez trysky dostane do spaľovacieho priestoru, zmieša sa difúzne so vzduchom a horí.

KEMPING

Fľaše na propán-bután, ktoré sú univerzálnym a bezpečným zdrojom energie, môžete využiť nielen pri grilovaní, turistike či kempovaní, ale môžu Vám napr. ako súčasť rôznych plynových zariadení poslúžiť k osvetleniu či vykurovaniu miest, kde nie je iný zdroj energie.

Ak máte záujem o kúpu P/PB fliaš alebo ste významným spotrebiteľom P/PB fliaš,
kontaktujte nás, sme pripravení Vám ponúknuť dodávky za zajímavých podmienok.

Prázdny

Prázdny

Gas Logistics a.s.

Sídlo spoločnosti:

Táborská 15

040 01 Košice

IČO: 47460962
IČ DPH: SK2023908260

 

Prevádzka:

Môťovská cesta 276

96001 Zvolen

Plniareň PB fliaš

Čerpacia stanica LPG

Vytvorené systémom Audience Toolkit.